Outlook Express - проблем

Проблеми и решения относно работни станции и сървъри.

Модератор: onlinehelp

Post Reply
джована
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Фев 10, 2006 4:28 pm

Outlook Express - проблем

Мнение от джована » Вто Фев 13, 2007 4:10 pm

Не мога да изпращам съобщения и да получавам .Когато се опитам да изпратя ми дава ,че има проблем със сървъра. Как да разреша проблема?

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Нед Фев 18, 2007 2:52 pm

Здравейте джована,

Първо искам да ви попитам някои неща преди да се опитам да помогна с проблема ви.

1. Работила ли сте с тази програма и тя работела ли е до сега?
2. Пощата нова ли е?
3. Ако до сега е работил outlook express-a пипали ли сте в настройките на програмата и къде?
4. Пощата ви има ли ограничения откъм свободно пространство и какви са те?
5. Ако не е тайна - къде ви е хостната пощата (mail.bg, abv.bg, dir.bg), нали знаете че безплатните пощи нямат POP3 и с програми от сорта на outlook express-a нищо няма да можете да направите?

Поздрави,
Larry

джована
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Фев 10, 2006 4:28 pm

re:outlook express

Мнение от джована » Нед Фев 18, 2007 7:29 pm

Здравей Лари! Проблемът ,който имах с пощата беши в офиса ми ,но дойде един техник и го оправи .Но аз във къщи имам същият проблем . Адресът ми на електорнната поща завършва на com Не разбилам много от тези работи и не мога да ти дам по-подробна информация. По настройките пипах в account e e option като само се опитвах да настроя акаунта си . Съжалявам ,че не мога да ти дам по-подробна информация.

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Нед Фев 18, 2007 8:54 pm

Сега ще ти кажа най-лесния и бърз начин да си оправиш проблема :)

Погледни настройките на акаунта ти в офиса - запиши си ги на един лист и ги направи същите настройки у вас. Би трябвало да нямаш проблеми след това.

Успех

Post Reply