problem

Проблеми и решения относно работни станции и сървъри.

Модератор: onlinehelp

Post Reply
ico
Ламер
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 2:40 pm

problem

Мнение от ico » Пон Сеп 01, 2003 8:38 pm

Moita OS e WIN.XP .Mrejata ni e lokalna,ot 10 potrebitelia.Niamame ADMINISTRATOR,vseki za sebesi e ADMINISTR.Kak az za drugite da napravia taka che pri otvariane na moi spodelen dokument ili papka da izliza prozorec s user i pasword???????HELP BLAGODARIA VI PREDVARITELNO!!!!!!!!!!

Аватар
onlinehelp
Hesup.com Модератор
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 12:09 pm
Местоположение: В матрицата съм още...
CONTACT:

Eto i otgovora :)

Мнение от onlinehelp » Вто Сеп 02, 2003 1:43 pm

1. Pravish si useri za vsichki potrebiteli w twoita mrega.
2. Trqbva da si setnesh samiq Windows da share-va papkite "ne - simple"
Za celta si otwarqsh edin Explorer - Tools - Folder Options - View - i tam poslednoto e "Use simple file sharing" ne trqbwa da ima otmetka!
3. Sled towa kato si shernesh nqkoq papka weche imash i buton " Permissions" - natiskash na nego i kazwash koi user kakvi prava da ima na tazi shernata papka ( kato za predpochitane e user-a "Everyone" da go iztriesh ).
4. Sys sigurnost sled towa wseki user koito te brouzva shte go pita za ime i parola !

Pozdravi

shelley
Ламер
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 5:10 pm

Re: problem

Мнение от shelley » Пон Юли 06, 2009 5:25 pm

molia vi pomognete mi i az imam problem!ne moga da si naprava vtori accoun users!iskam account administrator,no ne iska da go napravi a za da si instaliram niakoi programi i failove mi iska da sam administrator!natiskam "create account"posle pi6a imeto i tipa(administrator) i mi izpisva 4e imeto ne moje da se sledva ot nekvi znaci,a to e samo ot bukvi i ne iska da napravi nov account!molia vi pomgnete mi

Аватар
forumadmin
Site Admin
Мнения: 546
Регистриран на: Нед Мар 28, 2004 11:30 am
Местоположение: Пред pc-to!
CONTACT:

Re: problem

Мнение от forumadmin » Сря Юли 08, 2009 2:18 pm

Здравейте,

когато създавате акаунт не може да избирате за име "administrator". Това име вече се използва от юзера който е инсталирал операционната Ви система. Изберете си друго име за потребител и се опитайте да го създадете, като права на съответния потребител изберете "администратор"

Поздрави

Post Reply