КОМПЮТЪРА МИ НЕ ИСКА ДА ЗАПАЛИ "HELP"

Проблеми, съвети и други.

Модератор: onlinehelp

Post Reply
valioz

КОМПЮТЪРА МИ НЕ ИСКА ДА ЗАПАЛИ "HELP"

Мнение от valioz » Пет Дек 03, 2004 3:41 pm

ЗНАЧИ ПУСКАМ СИ МАШИНАТА ЗАЦЕПВА ХАРДА МОНИТОРА МУ СВЕТВА ДИОДА ЧЕ Е ВКЛЮЧЕН НО НА ЕКАРАНА НЕ ИЗЛИЗА АБСОЛЮТНО НИЩО НИТО БИОС НИТО НИЩО.В НАЧАЛОТО ПО ЗВУКА КОЙТО ИЗДАВА ХАРДА ВСИЧКО ИЗГЛЕЖДА 6 ВСЕ ЕДНО СИ ДЕТЕКТВА ХАРДУЕЪРА НО СЛЕД 10 СЕКУНДИ СПИРА И СПОРЕД МЕН ВЪОБЩЕ НЕ СТИГА ДО ЗАРЕЖДАНЕ НА УИНДОУСЪТ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МОГА ДА СЪМ СИГУРЕН ЗАЩОТО КАКТО КАЗАХ МОНИТОРЪТ НИЩО НЕ ПОКАЗВА.В НАЧАЛОТО СИ МИСЛЕХ ЧЕ ИЛИ МОНИТОРЪТ Е ИЗГОРЯЛ ИЛИ ВИДЕОКАРТАТА САМО ЧЕ ИМАМ ОЩЕ ЕДНА ВИДЕОКАРТА И Я ПРОБВАХ И НЕЯ НИКАКВА ПРОМЯНА.МОНИТОРЪТ СЪЩО СПОРЕД МЕН НЕ Е ИЗГОРЯЛ ЗАЩОТО НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ ДА СЕ ПОЛУЧИ ТОВА СЪСТОЯНИЕ КОМПЮТЪРА Е ЗАБИЛ И Е ДАЛ СИН ЕКРАН НО ТОВА ГО Е ВИДЯЛ БРАТ МИ СЪОТВЕТНО НЕ Е ПРОЧЕЛ КАКВО ПИШЕ И Е ПРАСНАЛ ANY KEY И МАШИНАТА Е РЕСЕТНАЛА САМО ЧЕ НИЩО НЕ Е ЗАРЕДИЛА ОТ ТОГАВА :( В МОМЕНТА СИ МИСЛЯ ДАЛИ НЕ СЕ Е ПРЕЕ*АЛО ДЪНОТО ИЛИ ДА Е ИЗГОРЯЛ PCI-СЛОТА НА КОИТО Е ВИДЕОКАРТАТА ЗАЩОТО КОГАТО ПРОБВАХ С ДРУГАТА КАРТА ЗАБРАВИХ ДА ТЕСТВАМ И В ДРУГ СЛОТ СЪМНЯВАМ СЕ ЧЕ МОЖЕ ДА Е ОТ ТОВА НО ПРИ КОМПЮТРИТЕ НИКОГА НЯМА 100% МОЛЯ АКО НЯКОЙ ИМА ДРУГИ ИДЕИ НЕКА ГИ СПОДЕЛИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Аватар
forumadmin
Site Admin
Мнения: 546
Регистриран на: Нед Мар 28, 2004 11:30 am
Местоположение: Пред pc-to!
CONTACT:

Мнение от forumadmin » Пет Дек 31, 2004 1:03 pm

Здрасти,

1. Пробвай първо да сложиш другата видеокарта на друг слот и дали ще запали ?
2. Ако имаш възможност смени и чипа с паметта !
3. Погледни дъното внимателно - ако има надули се кондензатори... няма смисъл да се занимаваш повече - явно е изгоряло дъното ти!
4. Пробвай само дъното да ти е вкл. и да видиш дали ще ти запали компютъра (може примерно диска да се е преебал и да спира зареждането)

Успех

Post Reply