Причина за неработещ Интернет

Заглавието говори достатъчно :)

Модератор: onlinehelp

Post Reply
Димитрия Димтрова
Ламер
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:56 pm

Причина за неработещ Интернет

Мнение от Димитрия Димтрова » Нед Дек 12, 2004 5:09 pm

Здравейте! Съвсем на скоро ми се наложи наново да преинсталирам Windows 98 и Windows XP, поради скапване на Windows 98 и от тогава имам проблеми с Интернета под 98 неиска да работи, а под ХР работи без никакъв проблем. Настройките са корекни, но въпреки това всички техници вдигат ръце. Бихте ли могли да ми помогнете как да си оправя Интернета. Също така бих желала да попитам дали е възможно да намеря крак за българския софтуер "MKAD".

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Нед Дек 12, 2004 10:16 pm

Здравейте Димитрия Димтрова,

Добре дошла във форума

Относно проблема с Windows 98 - който имате, искам да ви задам няколко въпроса за да разбера как да ви помогна:

1. Какъв интернет използвате? Dial Up, Lan, Wan...
2. Всички ли драйвери сте си инсталирали както трябва?

Относно "крак"-а за програмата която питате, кажете малко повече какво представлява самата програма?

Димитрия Димтрова
Ламер
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:56 pm

Оточнения относно неработищия Интернет

Мнение от Димитрия Димтрова » Пон Дек 13, 2004 1:54 pm

Здравейте! Първо бих желала сърдечно да ви благодаря за отзивчивостта. Колкото до вида на Интернета кабелен към Евроком драйверите всички са инсталирани. Програмата Mcad е подобна на AutoCAD, но е само за инжинер-геодезисти. Благодаря ви!!!

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Пон Дек 13, 2004 11:44 pm

Здравейте отново,

май най-лесния начин е да си викнете човек от Евроком, да ви погледне настройките на Windows-a или на кабелния модем ( той е USB предполагам - инсталирали ли сте съвместимите USB драйвери за Windows 98 ? ).

А колкото до програмата за която споменахте, за момента нищо не може да открием, поне версията може ли да кажете коя е?

Larry

Post Reply