За точките при "Спедиа" отново

Място за помощ при издирване на програми. Patches. Проблеми.

Модератор: onlinehelp

Post Reply
Maria Sokolova
Ламер
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:17 pm
Местоположение: Sofia

За точките при "Спедиа" отново

Мнение от Maria Sokolova » Чет Мар 18, 2004 1:27 am

Здравейте пак! Добре, ако не е от скоростта,да ви кажа какво съм направила за да видите дали има нещо нередно.Регистрирах се и те започнаха да ми начисляват точките по този начин още преди да потвърдя договора.След като го потвърдих (след 5 дена),нямаше някаква промяна.За имейл посочих този в abv.bg (може ли това да е причината?)Следя знака да е зелен,често играя на игрите които са без регистрация...Иначе,колкото и голям да ми е ентусизма ,точки за чек мога да събера за 1/2 година. :D
Мария

Аватар
onlinehelp
Hesup.com Модератор
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 12:09 pm
Местоположение: В матрицата съм още...
CONTACT:

Трябват ви повече реферали!

Мнение от onlinehelp » Чет Мар 18, 2004 9:31 am

Здравейте,

Няма значение с какъв имейл сте се регистрирали.
За "Спедиа" най-важното е добрата скорост и колко страници се разглеждат за минута!
Най-много пари и най-бързо може да спечелите ако се регистрирате в сайтовете които рекламират спедиата ( но за целта използвайте някой не толкова важен за вас имейл, играенето на игрички също ви носи точки! ). Като ви се натрупа сумата от 30$ си я взимата и ако искате си правите нов акаунт и пак същата процедура.
Но да не забравяме и рефералите. Това са хората на които сте казали за програмата и те са се регистрирали с вашият номер като реферал.
Това значи че ако кажете на 10 човека които правят по 100 точки на ден - вие също ще правите по 100 точки на ден дори и без да вкл. "Спедиа-та" ( печелите 10% от точките на директните ви реферали и 5% от индиректните). Общо взето това е една пирамида. Това е идеята и на програмата. Така че помислете си.

Поздрави

Post Reply