Niakoi probval li e tazi programa?

Място за помощ при издирване на програми. Patches. Проблеми.

Модератор: onlinehelp

Post Reply
Аватар
ggeenn
Напреднал
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 9:35 am
Местоположение: Бургас

Niakoi probval li e tazi programa?

Мнение от ggeenn » Нед Яну 30, 2005 5:47 pm

Става въпрос за,,BitDefender Pro plus 8.0.137''и кокво е мнението Ви.
кой каквото иска да ти говори знай,че става дума за пари

Аватар
forumadmin
Site Admin
Мнения: 546
Регистриран на: Нед Мар 28, 2004 11:30 am
Местоположение: Пред pc-to!
CONTACT:

Мнение от forumadmin » Вто Фев 01, 2005 5:02 pm

Аз не съм работил още с нея, става ли за нещо?

ggeenn, поздравления за избора на аватар, не само ти си фен на FIREFOX :)

Аватар
ggeenn
Напреднал
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 9:35 am
Местоположение: Бургас

Мнение от ggeenn » Вто Фев 01, 2005 10:45 pm

forumadmin написа:Аз не съм работил още с нея, става ли за нещо?

ggeenn, поздравления за избора на аватар, не само ти си фен на FIREFOX :)
Блгодаря за поздрава само ще добавя,че от както съм с ,,Лисицата''това щпионски софтуер остана в историята и вирусите ,който си самонакичвах от хакерските сайтове за да си взема някой крак или сериен номер бягат като дявол от тамян.Сега по въпроса това според мен е най-страхотната антивирусна програма ,която съм пробвал,а мога да кажа ,че са почти всички известни.Нарочно я тествах с заразени файлове и резултата бе отличен при всякакъв формат-текст,зип,зип в зип и пр.Вградената защитна стена реагираше 10 секунди преди другата ,,Сугейт''която я държах по време на теста Срещнах обаче един сериозен проблем тъй като номера който и сложих явно е бил некоректен и след две седмици перфектна работа ,,Бита'спря да се ъпдейтва.Може би ме е предупредил ,но интерфейса е на немски а аз съм скаран с него та реших,че нещо сървара има проблем.Сложих друга антивирусна но и тя не се кънекваше и така още няколко антивирусни програми.Цирка стана пълен когато реши да деинсталирам програмата не само че не можах ами се получи тотален срив на цялата система който се оправи само след преинсталация.Може би ще кажете какво тлкова я харесвам тая програма щом като ми направи това но аз се кефя на това че има програми за които си заслужава да плати човек.Сега съм с ,,Нод32''която я хвалят много но при тестовете които и правих има още какво да се желае за файлове зип в зип и по еврестичните настроики .
кой каквото иска да ти говори знай,че става дума за пари

Аватар
ggeenn
Напреднал
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 9:35 am
Местоположение: Бургас

Мнение от ggeenn » Съб Фев 05, 2005 5:52 am

Вчера сложих по- новата версия на ,,Вита-138''която намерих с кейген и мисля ,че този път/да чукна на дърво/няма да имам пробле.Окончателно разкарах ,,НОД32' и съветвам всички да го направят защото се дънии при зипнати и ,,Локед''файлове.Вчера теглих зипче от съмнително сайтче и ,,Великия ''Нод ми каза че няма нищо и спокойно мога да отворя файла ,но за щастие имах фреето на бита която не само разпозна един замаскиран вътре лорм ами го изяде за закуска и файлчето пак можех да си го използвам вече обезпаразитено.Та моят съвет е намерете си ,,BitDefender pro bild 138''и ще се обедите,че е много яка.
кой каквото иска да ти говори знай,че става дума за пари

Аватар
forumadmin
Site Admin
Мнения: 546
Регистриран на: Нед Мар 28, 2004 11:30 am
Местоположение: Пред pc-to!
CONTACT:

BitDefender Professional 9.5

Мнение от forumadmin » Съб Апр 01, 2006 11:37 am

Нова версия на една от най-известните антивирусни програми. BitDefender включва в себе си Antivirus, Antispam и Firewall.

Download:
BitDefender Professional 9.5

Post Reply