101 страхотни секс трика

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми!

Модератори: forumadmin, onlinehelp

Post Reply
Аватар
forumadmin
Site Admin
Мнения: 546
Регистриран на: Нед Мар 28, 2004 11:30 am
Местоположение: Пред pc-to!
CONTACT:

101 страхотни секс трика

Мнение от forumadmin » Вто Окт 04, 2005 9:36 am

"Има жени, които са наистина добри в леглото", признава 27-годишният Петър. " Но има и такива, които са просто удивителни. Готов си да направиш абсолютно всичко, само и само да си сигурен, че ще има и следващ път."

За да открием как да се превърнеш в страстно желаното му другарче по легло, разговаряхме с умопомрачително количество мъже, които ни признаха най-горещите интимни движения на всички времена, завинаги запечатени, какво ти - направо жигосани, дълбоко в сивото им вещество. Но внимание: Тези разтапящи създанията от мъжки пол маневри са предназначени единствено за дамите, безскрупулно готови да опитат нещо наистина диво! Ето какво по-точно.

1. Откажи се от бельото. Толкова е възбуждащо да не носиш нищо отдолу.
2. Организирай нещата така, че когато се прибера вкъщи, да те заваря как лежиш гола на дивана и слушаш любимото ми CD.
3. Във фитнеса нарочно се разтягай точно пред мен. Така ще мога да видя в детайли всяка извивка на гърдите и задните ти части.
4. Прошепни в ухото ми: "Не можеш да си представиш колко силно и готино ще те накарам да свършиш довечера."
5. Зашемети ме по бързата процедура! Обожавам женски гърди или бикини, мяркащи се пред погледа ми за части от секундата.
6. Всеки път слагай лек парфюм върху различна част от тялото си и после ме карай да тръгна по следите му.
7. Появи се в бял прозрачен топ без сутиен отдолу.
8. Последвай ме в тоалетната на някой бар, само за да ми хвърлиш бърз контролен поглед... А защо не и за нещо повече.
9. Последното ми гадже събличаше всичките си дрехи пред мен, след което ме молеше да я занеса на ръце до леглото. Ако щете вярвайте, но докато го правех, се чувствах като някакъв супергерой.
10. Атакувай ме в тесен коридор или антре, където можем да го направим прави.
11. В киното по време на всяка секс сцена гаджето ми търкаше пръстите си напред-назад около ципа на дънките ми. Майко мила!
12. Намажи ръката си с подходящи крем или масажно масло, гел и т.н. и обгърни с нея върха на пениса ми. След което започни да го въртиш, все едно че внимателно завинтваш и развинтваш капачка на бутилка.
13. Поискай да го направим на светнати лампи и без музика. Така ще ми докажеш, че ти е адски готино и комфортно.
14. Включи в секс увертюрата и малко игра с бельото си. Например: Смъкни сутиена надолу и ми покажи зърната на гърдите си.
15. Бъди агресивна и секси! Притисни ме до стената и се отрий цялата в мен.
16. Предизвикателно ми демонстрирай цялото си тяло. Мини отгоре и раздвижи бедрата си. После се извий назад, така че бюстът да изпъкне.
17. Престори се на адски възбудена, когато ме посрещаш вкъщи. В момента, в който прекрача прага, ме смъкни на пода, защото просто не можеш да чакаш нито секунда повече.
18. Супер възбуждащо ми действа това, че приятелката ми иска да правим секс дори след скандал. В такива нощи тя е особено палава.
19. Не сваляй сутиена си, докато го правим. Дамското бельо винаги ме е карало да полудявам.
20. Бавно и нежно изтегли топките ми надолу, така че кожата да се опъне. Всичко, което правиш с пениса ми оттук-нататък, става десетократно по-силно като усещане.
21. Сграбчи задните ми части, докато съм вътре в теб. Силно.
22. Обожавам, когато гаджето ми само идва при мен и започва да разкопчава токата на колана ми.
23. Съобщи ми на висок глас, че се овлажняваш. Или поне ми го прошепни на ухо.
24. Засмучи пръста си и после започни да галиш с него интимните си части.
25. Наслади се наистина на оргазма си. Крещи. Прави физиономии. Всички варианти са ок!
26. Докато ме поемаш в себе си, плъзгай ръцете си нагоре и надолу по вътрешната страна на бедрата ми. Изтръпвам допълнително.
27. Измисли специална секс поза само за мен. Веднъж едно момиче ми приложи "дарак". Супер тъпо име й беше измислила, но самата поза си струваше - основната идея бяха силно сключените й около мен крака.
28. Кратки (поучителни) новини: Мъжете обичат някой да целува, облизва и осмуква шията им точно толкова, колкото и ние.
29. Жените, боготворени в леглото, обожават да правят 69.
30. Накарай ме да остана неподвижно на леглото, докато правиш масаж на цялото ми тяло. Постепенно и без да бързаш се приближавай към пениса. А после с помощта на малко ръчна работа ме доведи до хепиенд.
31. "Решещите" отвреме-навреме интимната ми растителност пръсти са вълнуващо допълнение към оралния секс
32. Хвани здраво коленете или глезените си по време на същинската част. Така, освен че мога да влизам по-дълбоко, самата гледка как стискаш собствената си кожа ме възбужда допълнително.
33. Гали внимателно ивицата кожа между топките ми. Без обаче да прибягваш до ноктите си!
34. Сменяй плавно различни секс пози, все едно че се занимаваш с йога.
35. Позволи ми да вляза в теб откъм гърба. Ще видиш, че и двамата няма да съжаляваме.
36. По време на същинската част на сеанса изведнъж ме накарай да изляза навън целият. После е върховен кеф да го усетя как влиза обратно до последния сантиметър.
37. Сложи ми ти презерватива. Получаваш бонус точки, ако го направиш с уста.
38. Пъхни възглавница под задните си части, преди да вляза в теб. Така е много по-възбуждащо, понеже мога да видя всичко.
39. Докато пъхам пръстите си в теб, ме хапи леко по ушите, шията, устните, зърната и... всъщност навсякъде, където ти се иска.
40. Кажи ми кога си в настроение да го направим романтично и кога - да се нахвърлим един върху друг като зверчета. Само не ме карай да гадая!
41. Огради с кръгче секс позите и движенията от Кама Сутра и/ли Cosmo, които искаш да изпробваш. След което, без да затваряш страницата, ги остави върху възглавницата ми.
42. Любимата ми поза е "рак". Застани отгоре ми, с гръб към мен, все едно се готвиш да ходиш рачешката - ръцете и краката ти са върху леглото от двете ми страни, тялото ти е извито нагоре. Единствената ни пресечна точка е мястото, където се движиш нагоре и надолу върху пениса ми.
43. Хвани ръцете ми и ги сложи по тялото си точно там, където искаш да бъдат в момента.
44. Когато ми правиш френска любов, намокри едната си ръка и сключи пръсти плътно около пениса ми. Идеята е ръката ти да служи като продължение на устата, докато се движиш нагоре и надолу.
45. Няма да имаш равна на себе си, ако отвреме-навреме прекъсваш оралния сеанс и ми задаваш някой от онези въпроси за милиони: "По-силно или по-леко?", "По-бързо или по-бавно?"
46. Има един специален гел, който се затопля, когато духаш върху него. Пробването му беше едно от най-бест еротичните ми преживявания въобще
47. Високите токчета по време на секс са невероятно гот!
48. На земята просто няма мъж, който да отрече, че егото му стига до небето, когато стенат името му в леглото.
49. Много те моля, направи ми следната огромна услуга: Продължи с френската любов, докато свърша, а не я ползвай само като горещо интро. Готов съм да направя същото за теб.
50. Застани гола срещу кухненската маса и опри единия си крак в плота. После ме остави да ми позволи да ти направя френска любов директно от стола, на който съм седнал.
51. Стани от леглото. Подмами ме да те последвам. Заведи ме до някакъв стабилен стол и се наведи над него.
52. Сложи малко масажно масло върху гърдите си, събери ги с ръце и започни да движиш пениса ми нагоре и надолу между тях.
53. Докато говоря по телефона с приятел, разкопчай ципа ми, клекни в краката ми и започни да го правиш.
54. Целият се наелектризирам, ако тя използва мръсната дума с Ч, докато го правим.
55. Сложи в стаята си огледало, което да гледа към леглото. Или още по-добре - огромно стенно огледало на удобно място, до което да можем да го правим прави. Обожавам да имам странично виждане.
56. Сутрин ако се обличам за работа, а ти още се излежаваш, започни да се масажираш и докосваш навсякъде. Нямаш представа какво сладко мъчение е да те гледам!
57. Връчи ми белезници и ме помоли 1. да те заключа за леглото и 2. да изближа всеки сантиметър от тялото ти.
58. Докато си играя с гърдите ти, сложи ръцете си върху моите. Сякаш ми казваш: "Това адски много ми харесва."
59. Наведи се надолу от поза "Ездачка" и бавно започни да ближеш кожата около и зад ухото ми.
60. Никога няма да забравя неприличната шахматна дъска - подарък от гаджето за рождения ми ден. Във всяко квадратче бяха нарисувани секс ходове и според правилата, когато стъпиш върху него, трябва да изпълниш съответното действие.
61. Започни да докосваш и облизваш кожата ми от задните части нагоре към гърба, вместо стандартното отгоре надолу. Всяко ново нещо е вълнуващо.
62.Лека секс подправка: Докато ме поемаш в себе си, ме гледай в очите.
63. Ако правим секс странично, засмуквай един след друг пръстите ми. Така ме стимулираш двойно.
64. Легни върху мен със затворени крака и пъхни члена ми между горната част на бедрата ти и срамните устни. Използвай ръцете си като опора, за да се движиш нагоре и надолу, без нито за миг да ме изпускаш от “прегръдката”.
65. Наведи се над мен със сладолед на клечка в ръка. Редувай дегустирането на леденостудената близалка и на топлата ми кожа.
66. Уреди ми умопомрачителен ретро маратон. Припомни ми как се целувахме в доброто старо време, когато се срещнахме и още не бяхме стигнали до леглото: много, много дълго, докато ръцете ти ме опипват навсякъде.
67. Присъедини се към мен под душа и ми покажи как използваш по специално предназначение масажната гъба, за да си доставиш удоволствие.
68. Коленичи над мен на четири крака, извий гърба си нагоре и поднеси една след друга двете си гърди към устните ми.
69. Лек садо-мазо полъх: Отпусни се максимално и ми позволи да шляпам дупето ти, докато влизам в теб “кучешката”.
70. Легни на една страна с плътно прибрани един към друг и свити в колената крака, все едно седиш на стол. Когато вляза в теб, ще те усещам фантастично стегната и тясна.
71.Сложи включен вибратор помежду ни, докато го правим, така че и двамата да усещаме ритъма му.
72. По време на същинския екшън извади дигиталния си фотоапарат и щракни няколко близки “работни” кадъра, които да можем после да прегледаме с трепет... след което да изтрием, разбира се.
73. Истината е, че точно леглото е най-доброто място да ми разкажеш подробно как си се хвалила пред приятелките си какъв готин тип съм. Златно правило: бъди поне донякъде логична!
74. Помогни ми да вляза още по-дълбоко при мисионерска поза: Сложи краката си на леглото и ги използвай като опора. Всеки път, когато се спускам надолу, изтласквай бедрата си нагоре.
75. Вземи броеница и започни бавно да я плъзгаш нагоре и надолу по горещото си място. Веднъж едно момиче го направи и едва не свърших, само докато я гледах.
76. Единственото по-ужасно нещо от “ням” секс е “няма” жена, която прави секс. Издавай някакви звуци. Така ще разбера, че ти е толкова готино, колкото и на мен.
77. Обожавам, докато съм заминал в командировка или на някаква екскурзия, тя да ми звънне с инициативата за телефонен секс.
78. Събуди ме с ръчен труд и творчество.
79.Нека да направим едно бързо. Толкова експресно, че да нямаш време дори да си махнеш бельото. Просто го отместваш встрани.
80.Догато ти правя френска любов, разтвори широко крака и в никакъв случай не се опитвай да издърпаш чаршафа нагоре.
81. Прокарай езика си по едната страна на пениса ми, отгоре по главичката и след това се спусни по другата. Без прекъсване.
82. Когато усетиш, че скоро ще свърша, ме помоли да намаля темпото. А после ме доведи отново до ръба, така че накрая буквално да експлоадирам.
83. Хвърли ме на леглото, възседни лицето ми и ме принуди да ти доставя удоволствие.
84. В последните моменти е жизнено важно ръката ти да го хване правилно – дръж го здраво, но без да стискаш.
85. Започни с лек масаж на топките ми с устни и език. След което една по една ги поеми в устата си, за да усетя колко горещо и влажно е там.
86. Когато си отгоре, докато ме поемаш в себе си, извий гърба назад. Така единствената гледка пред очите ми ще са люшкащите ти се гърди.
87. Най-добрата любовница, която някога съм имал, изстискваше хиксове от течен шоколад върху абсолютно всички части на тялото си, които искаше да оближа. Забележка: Между другото, същата работа би свършило и кисело мляко.
88. Една яка поза. Аз заставам на нивото на дюшека, ти лежиш на леглото, а задните ти части са на ръба. Така получавам двоен бонус: гледката ужасно ми харесва, а и се изморявам по-трудно.
89. Леко натискай ануса ми с пръст. Но не отивай по-далеч, освен ако не те помоля.
90.“Кучешка поза” - ъпгрейд. Бавно залюлявай бедрата си от едната на другата страна, все едно че танцуваш мръсни танци.
91. Когато ти правя френска любов, разтвори срамните си устни с ръка.
92. Пошляпвай ме здраво отзад, когато сме в мисионерската поза. Обаче да се разберем отсега – никакви яркочервени отпечатъци.
93. Обърни се с лице към краката ми, възседни стомаха ми и започни да ме поемаш. Така ще мога да мачкам дупето ти.
94. Ще се възбудя адски много, ако те засека да го гледаш как се движи вътре и вън от теб.
95. Отрий клитора си в бедрата, гърдите, ръцете ми... изобщо във всяка една част, която можеш да пъхнеш между краката си.
96. Сложи ръце между краката си и с пръстите направи колибка (V), през която трябва да мине пенисът ми, преди да влезе в теб. Тази допълнителна нагледна екстра ми действа направо убийствено.
97. Вмъкни в секс интрото някакви еротично-неприлични думи на чужд език. "Ja, ja! Wunderbar!"
98. Когато влизам откъм гърба, за няколко мига обърни лицето си настрани. Една целувка винаги нажежава атмосферата!
99. Дръж наблизо запаси от малки пост-поощрителни-наградки - ядки, плодове, шоколадови бонбони... За предпочитане - на една ръка разстояние. Мъжете знаят защо.
100. Не преставай да се движиш, докато кулминирам. Запази същото темпо и сила и ме изчакай окончателно да спра.
101. Секунди след като сме го направили, ми кажи, че просто не можеш да чакаш до следващия път.

Post Reply