Към администраторите

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми!

Модератори: forumadmin, onlinehelp

Post Reply
Аватар
mariost
Новак
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Sofia
CONTACT:

Към администраторите

Мнение от mariost » Вто Апр 19, 2005 5:25 pm

Защо на мненията някой път има редактиране, друг път няма? От какво зависи това?

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Вто Апр 19, 2005 9:46 pm

Здрасти mariost,

Обяснявам подробно:

1. Ако "Заглавието" на "Темата" сметнем че е добре написано не я пипаме. Ако от нея нищо не се разбира си позволяваме да променим името й.
2. Ако има направени правописни грешки или имената на програмите са написани неправилно, също си позволяваме да поправим тези грешки - за да може другите потребители да намерят съответната тема.
3. Винаги има цензура! Ако нещо не се хареса на модератора или администратора той има право да изтрие и цялата тема ( това му е работата )
4. Винаги можеш да питаш за всичко което те интересува във форума, а ако имаш забележки на нашите редакции по темите можеш да пуснеш Л.С. или да пишеш в съответната тема!

Поздрави,
Larry

П.С В някои форуми има и тема за правилата - ако не се спазват правилата съответния юзер се предупреждава! за повече инфо чети тук - http://hesup.com/forum/viewtopic.php?t=51

Аватар
mariost
Новак
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Sofia
CONTACT:

Мнение от mariost » Сря Апр 20, 2005 3:08 pm

Да, за това разбрах, обаче аз имах предвид кога ПОТРЕБИТЕЛИТЕ могат да редактират съобщенията си.

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Сря Апр 20, 2005 9:21 pm

Не е въпроса кога, а къде - в някои теми просто сме ограничили редактирането на собствените си съобщения. Внимавай като постваш, какво друго да кажа :)

Аватар
mariost
Новак
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Sofia
CONTACT:

Мнение от mariost » Чет Апр 21, 2005 6:31 pm

Аха, разбрах. Обаче ми е чудно по какво преценявате коя тема да има и коя не? А тези теми които пускат потребителите имат ли? Аз съм пускал такава тема и няма редакция?

Аватар
larry
Site Admin
Мнения: 440
Регистриран на: Чет Яну 01, 1970 2:00 am
Местоположение: Някъде в Интернет...
CONTACT:

Мнение от larry » Чет Апр 21, 2005 10:40 pm

Всичко е до преценка на модераторите! Ако някога имаш проблем с редакцията на някой свой пост, пусни едно Л.С. ще измислим нещо.

Лека вечер :)

Post Reply