Превод от Български на немски

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми!

Модератори: forumadmin, onlinehelp

Post Reply
jfdnrcd
Ламер
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 10:36 pm

Превод от Български на немски

Мнение от jfdnrcd » Пет Окт 19, 2007 8:36 pm

Здравейте.
Имам молба към тези които са запознати с Немския език и то добре запознати. Аз се занимавам с електроника (ТV, DVD, Camera и т.н.), и в този момент имам сериозен проблем с немския. Английския за мен не е проблем, но сега трябва да задам въпрос в един немски форум за електроника но немога да се справя, затова търся помощ от някой който разбира езика.
Трябва да напиша следния текст:
Захранване за Грундиг.
Имам проблем със захранването на Grundig Xentia 26 LW, което не работи. Захранващия блок е PWB-L2601P. Няма никакви напрежения във вторичната част. В първичната имам един смд чип(5501А) който управлява импулсния транзистор и мисля че този чип e дефектен. Премерил съм всички компоненти и останових, че той не управлява импулсния транзистор(2SK3680). За пръв път виждам този модел захранване, затова ако някой има мнение по темата нека го сподели.
От голяма полза ще ми бъде схемата на самото захранване. Ако някой я има и желае моля да ми я изпрати или да каже от къде мога да я сваля(ако има такава възможност). Извинете ме че в предишния пост писах на английски, за този получих помощ.
Поздрави.


Това е текста който ми трябва на немски. Зная, че е доста дълъг но ако някой с наистина добри познания по немски реши да ми го преведе ще му бъда благодарен. Наистина очаквам само сериозни отзиви. Моля ви да не се шегувате с превода.

Предварително благодаря.

:shock:

Post Reply